3. Възраждане 2020 с нова убедителна победа в първенството

Възраждане 2020 с нова убедителна победа в първенството

Малките таланти на Йордан Димитров разгромиха БАМФ с 6:0, другият набор стигна до драматичен хикс с Металург (Пк)

Нова убедителна победа в първенството на Футбол 9, организирано от ЗС на БФС София постигнаха малките таланти на Възраждане 2020. Родените през 2010 година деца разгромиха с 6:0 играещия под името БАМФ втори отбор на ФК Олимпия. По този начин "възражданци" се завърнаха на победния път след нелепата и случайна загуба при спорно съдийство в миналия кръг срещу ФК "Спорт за всички" (2:3).

В днешния мач на стадион "Раковски" отборът на един от най-перспективните ни млади специалисти Йордан Димитров имаше превъзходство през цялото време. Още до почивката Възраждане 2020 вкара 5 безответни гола и после само доиграваше срещата. На два пъти през първото полувреме се разписа дясното крило Велян Колев, а по един гол добавиха капитанът Ясин Сали, централният нападател Мартин Миладинов и бившият халф на ЦСКА Йоан Крумов.

Малко преди края на мача се разписа и резервата Калоян Желязков, оформяйки победата с 6:0. БАМФ бе близо до гол през втората част, но техен футболист не уцели вратата при изпълнение на дузпа.

При набор 2009 Възраждане 2020 изигра много силен мач на Футбол 11 срещу Металург (Пк), но допусна изравняване няколко минути преди края. На стадиона в Обеля и двата отбора имаха шансове за гол през първото полувреме, но в крайна сметка то завърши 0:0. След почивката за пореден път "избухна" бившият нападател на Левски Мартин Шопски, който на два пъти прати топката във вратата на Металург. Последва обаче едно попадение за тима от Перник, а няколко минути преди края на мача се стигна и до равенството 2:2.

"Много съм доволен от представянето на всички деца този уикенд. Показахме, че нашият труд ни помага да напредваме. Продължаваме да се готвим упорито и благодаря на всички родители и членове на клубното ръководство", коментира треньорът и изпълнителен директор на Възраждане 2020 Йордан Димитров.

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна!

Треньорът на Черно море бе много доволен от успеха в дербито срещу Спартак

Кириякос за призивите на феновете на Спартак (Варна): Всеки има право на мнение!

"Дузпата ни извади от равновесие", коментира той след загубата в "морското" дерби

Феновете на Спартак (Варна) призоваха Георгиу да си подаде оставката

"Соколите" загубиха от Черно море с 0:2

Венци Стефанов: Едва ли Загорчич е забравил телефона ми, може да ми се обади

Босът на Славия коментира нападките срещу него

Алекс Колев: Знаехме, че ни очаква тежък мач, тъй като Левски играе трудно тук

Нападателят все пак бе доволен от успеха над Славия

Заги с тежки критики към ръководството на Славия: Обстановката е трагична!

Той бе много разочарован след загубата от Левски

Генчев: Трябва да си извадим много поуки от този мач

Той все пак бе доволен от успеха над Славия

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч