2. Черно Море
  3. Черно море загуби с 1:3 гостуването на Лудогорец при младшата възраст

Черно море загуби с 1:3 гостуването на Лудогорец при младшата възраст

"Моряците" поведоха, но после допуснаха грешки в защита и "орлите" обърнаха с три гола

По нелеп начин юношите младша възраст на Черно море отстъпиха с 1:3 при гостуването си на Лудогорец от 5-ия кръг на Елитната ни футболна група до 17 г., съобщават "моряците".

Първото полувреме на изкуствения терен в Разград бе равностойно , като моряците направиха няколко хубави контри, но Димитров и Минков не можаха да ги реализират.

Все пак веднага след почивката в 43-ата минута варненци откриха резултата. Голмайсторът им Валентин Йосков засече с глава центриране на Костадин Георгиев.

В 48-ата минута обаче колективна грешка на гостите позволи на Лудогорец да изравни. Последваха още две индивидуални грешки в защитата на Черно море и домакините стигнаха до 5-ия си пореден успех , който ги оставя на върха в класирането.

Наставникът на моряците Тодор Каменов заяви пред клубния сайт, че е крайно разочарован от поведението на своите играчи, но се надява те да си извлекат необходимите поуки.

В следващия 6-и кръг варненци приемат на 15 септември от 11 ч на стадиона под Аспаруховия мост Локомотив Пд.

Черно море U17: Валери Вълев, Костадин Георгиев /65- Александър Михайлов/,Давид Дарадански, Мартин Ванков, Красимир Крумов, Милен Николов /70-Христо Иванов/, Емил Илиев, Николай Минков,Даниел Димитров, Стефан Иванов, Валентин Йосков

Илиан Илиев: Опитваме се да задържим летвата