3. Арсенал и Ливърпул излязоха на почивка при резултат 1:1

Арсенал и Ливърпул излязоха на почивка при резултат 1:1

Отборите на Арсенал и Ливърпул се оттеглиха на почивка при резултат 1:1 в дербито на 17-ия кръг на английската Висша лига. Играта бе изпълнена с нарушения и неточни подавания, но все пак двата отбора стигнаха до голови положения.

Първо Робин Ван Перси изведе своя отбор напред в резултата в 24-та минута. Холандецът се възползва от хубаво далечно подаване на Самир Насри, овладя добре на гърди и с неудобния си десен крак не остави шанс на Рейна. В 42-та Роби Кийн върна попадението за своя отбор, след като изпревари двама бранители на Арсенал и от въздуха с едно докосване прати топката във вратата на Алмуния за 1:1. В буквално последните секунди на полувремето капитанът на гостите Стивън Джерард пропусна уникална възможност за втори гол, след като засече в малкото наказателно поле центриране по земя на Дирк Каут, но ударът му с левия крак премина далеч от целта.
КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1