3. Байерн не пожали и Шалке по пътя към поредна титла (ВИДЕО)

Байерн не пожали и Шалке по пътя към поредна титла (ВИДЕО)

Хамес Родригес и Левандовски донесоха четвъртата поредна победа на баварците

Байерн Мюнхен продължава победната си серия в германския елит, след като спечели с 2:0 гостуването на Шалке 04. Точни за баварците бяха Хамес Родригес през първото полувреме и Левандовски от дузпа след почивката. Така Байерн се изкачи на върха в класирането с 12 точки – пълен актив след 4 мача. Шалке дели последното място с Леверкузен, като и двата тима нямат точка до момента.

Хамес Родригес записа първите си минути като титуляр под ръководството на Нико Ковач и оправда гласуваното му доверие, откривайки резултата в 8-ата минута. След изпълнение на корнер на Кимих отбраната на домакините не се справи добре и Хамес отбеляза с глава.

В 25-ата минута колумбиецът остана очи в очи с Фарман, но не успя да го прехвърли.

Няколко минути по-късно Алаба изпълни отлично фаул, но малко не му достигна да триумфира, тъй като кълбото разтресе напречната греда.

Доминацията на гостите продължи и след почивката, като пет минути след подновяването на играта Хамес пропусна от няколко метра на празна врата.

Шалке можеше да накаже пропуските на Байерн в 52-ата, но удар на Емболо с глава прати топката на сантиметри от гредата.

В 64-ата Хамес изработи дузпа за своя тим, която Левандовски превърна в гол, с което сложи и точка на спора.

В следващия кръг Байерн на Аугсбург, а Шалке гостува на Фрайбург.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1