3. Дъф донесе победата на Нюкасъл над Тотнъм

Дъф донесе победата на Нюкасъл над Тотнъм

Отборът на Нюкасъл победи Тотнъм в мач от 18-ия кръг на Висшата лига. „Свраките” постигнаха важна и ценнта победа с 2:1 на стадион "Сейт Джеймсис Парк".

Дъф донесе победата на Нюкасъл над  Тотнъм

Първото полувреме започна равностойно, като се редуваха опасни положения и пред двете врати. В 12-ата минута Н’Зогбия проби след извеждащо подаване от вратаря Гивън. Той надбяга Ледли Кинг и откри резултата. Веднага след гола „шпорите” се опитаха да върнат попадението но с пропуски се отличиха Бентли и Доусън. В 28-ата минута младата хърватска звезда Лука Модрич изравни. След дълъг пас на Доусън Модрич овладя топката и преодоля вратаря Гивън. До края на първата част и двата тима имаха възможност да поведат, но не успяха.

Втората част също започна оспорвано, като и двата тима се страмяха да наложат своята доминация. Тимът на Хари Реднап бе по-деен, но момчетата на Джо Киниър одържаха резултата. Пред вратата на двамата вратари имаше много положения, но до гол така и не се стигна. Никой не можеше да предположи какво ще се случи – в 90-ата минута Деймиън Дъф отбеляза за 2:1, като хвърли в екстаз стадион „Сейнт Джеймсис Парк”.
След тази среща „свраките” са на 12-то място с актив от 22 точки, докато Тотнъм са на 16-та позиция с 19 точки.
КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1