3. Ман Юнайтед би Милан в зрелищен мач с 26 дузпи (ВИДЕО)

Ман Юнайтед би Милан в зрелищен мач с 26 дузпи (ВИДЕО)

Рейна със силен дебют за италианците - хвана 4 наказателни удара и отбеляза един

Манчестър Юнайтед победи с дузпи Милан на турнира "International Champions Cup".

В редовното време двата тима не излъчиха победител на стадион "Роуз Боул", като мачът приключи при резултат 1:1. Алексис Санчес откри за "червените дяволи" в 12-ата минута, но Сусо изравни в 15-ата.

При дузпите обаче съперниците сътвориха истинско шоу за зрителите, като изпълниха общо 26 удара преди да излъчат победител. В крайна сметка триумфираха англичаните, които победиха с 9:8 точни изстрела. Макар да бе на страната на губещите, Хосе Рейна направи силен дебют за Милан, като хвана 4 дузпи и отбеляза една.

Юнайтед имаше първата по-интересна ситуация в мача. В 8-ата минута Алексис Санчес отправи опасен удар от фаул, но Рейна бе на мястото си. 4 мин. по-късно обаче и той не успя да спре Санчес, който бе изведен на скорост от Мата и реализира хладникръвно.

Радостта на англичаните обаче бе кратка. В15-ата минута Леонардо Бонучи с дълъг пас прехвърли защитата на съперника и изведе Сусо, който напредна и отбеляза за 1:1.

След това и двата тима имаха своите шансове, но до повече голове така и не се стигна. В 85-ата минута Фабио Борини можеше да донесе победата на Милан, но ударът му срещна гредата.

Така победителят в двубоя трябваше да се реши с изпълнение на дузпи, които всъщност бяха истинското зрелище в този мач. Двата тима така и не можеха да излъчат победител, като се наложи всички 22 играчи на терена да стрелят от бялата точка, а някои дори го направиха по два пъти. Именно при втория си удар Франк Кесие стреля доста несериозно и прати топката над напречната греда, като така подари победата на "червените дяволи" за крайното 9:8.

Манчестър Юнайтед - Милан 1:1 (9:8 при дузпите)

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1