3. Марк Хюз пред уволнение след 2:1 от Уест Бромич

Марк Хюз пред уволнение след 2:1 от Уест Бромич

В мач 18-ия кръг в английската Висша лига отборът на Уест Бромич победи Манчестър Сити с 2:1. След тази мач тима на Уест Бром остава на последното място, но по-интересното е, че Манчестър Сити се бетонира на 18-та позиция.

Марк Хюз пред уволнение след 2:1  от Уест Бромич

Първото полувреме започна равностойно, като и двата отбора имаха добри положения за гол. Опасни удари към вратата на Скот Карсън отправиха Шон-Райт Филипс и Васел, докато за Уест Бромич опасност предизвикаха Люк Моор и Роман Беднар. Първата част завърши наравно, като и двата отбора трябва да съжаляват за пропуснатите възможности.

Втората част започна много по-оспорвано, като превес имаха играчите на Уест Бримоч. Техните атаки бяха много опасни, като само късмета спасяваше Джо Харт от попадение във вратата му. В 69-та минута все пак Уест Бром достигнаха до попадение. Морисън изведе Люк Мооре сам срещу вратаря, като нападателя не сгреши и откри резултата. В следващите мунути натискът на Албиън се усили, но до нов гол не се стигна. В 84-та минута „гражданите” изравниха благодарение на Касейдо, който отбеляза с пета. Топката е отклони в защитник на Уест Бромич, след което се докосна до гредата и се оплете в мрежата. Срещата вървеше към равенство когато в 91-та минута Беднар отбеляза може би едно от най-странните попадения в своята кариера. След центиране играчът скочи, като отклони топката с гръб, но това бе достатъчно, за да може да осигури трите точки за Албиън.
КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1