3. Наполи направи Ливъруп за смях (ВИДЕО+СНИМКИ)

Наполи направи Ливъруп за смях (ВИДЕО+СНИМКИ)

Европейският шампион пусна три гола само седмица преди мача със Сити за "Къмюнити Шийлд"

Европейският шампион Ливърпул претърпя трета загуба в летните контроли. Мърсисайдци отстъпиха с 0:3 на Наполи в Единбург.

Тимът на Юрген Клоп изиграха посредствен мач, въпреки че мениджърът заложи на най-доброто, с което разполага в момента.

Още до почивката Наполи взе аванс от два гола. В 17-ата минута Лоренцо Инсиние откри резултата с диагонален удар. В 29-ата минута остро центриране на Инсиние бе засечено от Аркадиуш Милик за 2:0.

И след паузата Наполи продължи да бъде по-добрият отбор и това доведе до трети гол в мрежата на Симон Миньоле. Белгиецът изби далечен удар, но разсеяните действия на защитата пред него позволи на Амин Юнес направи добавка за 3:0.

В последния половин час и двата отбора бяха извършени серия от смени, което свали темпото на игра.

За Ливърпул това бе предпоследна контрола, като до мача с Манчестър Сити следващия уикенд за трофея "Къмюнити Шийлд". В сряда "червените" ще срещнат Лион. За Наполи следва двубой с Олимпик Марсилия.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1