3. Спас Делев с първи гол за новия си тим (видео)

Спас Делев с първи гол за новия си тим (видео)

Мерсин Идманюрду обаче отстъпи с 1:2 на Кайсериспор

Спас Делев отбеляза първия си гол с екипа на своя нов тим – Мерсин Идманюрду, но отборът на българския нападател отстъпи с 1:2 в домакинството си на Кайсериспор от 22-ия кръг на турското първенство. Това бе третият път, в който Делев записва участие в мач на Мерсин, а в този двубой българинът успя да вкара и гол.

Делев започна като титуляр и остана на терена по време на всичките 90 минути. Бившият нападател на ЦСКА успя да открие резултата в 53-ата минута, след като с изпълнението си не остави шансове на противниковия вратар.

Кайсериспор обаче осъществи пълен обрат в резултата. И двете попадения за гостите бяха дело на Емир Куйович. Нападателят изравни в 59-ата минута, а в 74-ата се разписа за 2:1 в полза на Кайсериспор.

Така отборът на Спас Делев регистрира поражение и вече заема 9-ото място, като продължава да има 27 точки. Кайсериспор е на 8-ата позиция с 29 пункта.

Чочев: Лудогорец можеше и да победи Виктория Пилзен

Вижте какво заяви Чочев след ремито в Лига Европа

Нападател на Лудогорец: Равенството е ок

Квадво Дуа коментира ремито с Виктория Пилзен в Лига Европа

Челси бие с 4:2 в Лига Европа (ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)