3. В МАЧ СЪС СКАНДАЛЕН КРАЙ: ВАР спаси Юнайтед от загуба на "Гудисън Парк" (ВИДЕО+СНИМКИ)

Де Хея подари гол на Евертън, изгониха Карло Анчелоти

Манчестър Юнайтед направи 1:1 с Евертън на "Гудисън Парк" в мач от 28-ия кръг на Висшата лига.В класирането "червените дяволи" остават на пето място, докато съперникът им заема 11-а позиция.

Срещата започна перфектно за домакините, които поведоха още в 3-ата минута.  Магуайър върна към Де Хеа, който при опита си да отиграе с крак уцели Калвърт-Люин и топката се озова във врата му - 1:0. Две минути по-късно отново Калвърт-Люин можеше да се разпише за втори път, но в този случай стражът на гостите направи брилянтно спасяване.

Юнайтед отговори с удар в гредата на Матич. Малко след това и Марсиал имаше добра възможност, но изстрелът му профуча на сантиметри встрани. В 12-ата минута Уан-Бисака върна към Матич. Сърбинът стреля силно, но Пикфорд спаси.

В 31-ата минута Фернандеш изравни със страхотен удар, който изненада съперниковия вратар.

Сигурдсон беше на път да върне аванса на "карамелите" в 57-ата минута, но ударът му от фаул срещна гредата. В 69-ата Де Хеа спаси силен изстрел на Калвърт-Люин.

Пикфорд направи две уникални спасявания в заключителните минутиш на мача. Английският национал изби първо удар на Фернандеш, а след това отрази и добавката на Игало. Още по-интересно стана в добавеното време, когато след удар на Калвърт-Люин и рикошет в крака на Магуйър топката попадна във вратата на гостите. Голът обаче бе отменен след намесата на ВАР заради засада на Сигурдсон, който бе на земята пред Де Хеа. Ислндецът дори се опита да сгъне краката си, за да покаже, че няма да играе с топката, но видеоасистентите решиха, че така той влияе на вратата. Домакините протестираха бурно, а мениджърът на Евертън Карло Анчелоти получи червен картон след двубоя заради репликите си към главния рефер.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1