2. - Испания
  3. Атлетик и Спортинг с безлично нулево равенство за Купата

Атлетик и Спортинг с безлично нулево равенство за Купата

Отборите на Атлетик (Билбао) и Спортинг (Хихон) сътвориха един от най-безинтересните мачове в турнира за Купата на Краля, като завършиха наравно 0:0 в срещата по между им от 1/4финала на турнира, играна на стадион "Сан Мамес" в Билбао, известен още като "Катедралата на футбола".

За съжаление на около 50-те хиляди зрители на стадиона, двата отбора не направиха нищо интересно за 90-те минути на терена. Нито един гол, нито един картон и едва две положения, открили се пред Йоренте oт състава на домакините през първата част.

Така всичко ще трябва да се решава на реванша след 2 седмици в Хихон.