2. - Испания
  3. Малага и Сантандер постигнаха победи в Испания

Малага и Сантандер постигнаха победи в Испания

Малага разнищи с 4:0 гостуващия Еспаньол на собствения си "Ла Роселеда". Домакините имаха пълен превес през цялата среща и заслужено достигнаха до убедителния успех. Голеадата започна в 35-ата минута, когато Адриан отбеляза първото попадение за тима си. След гола натискът на домакините продължи и не след дълго се стигна и до втори гол. В 57-ата минута Апоно удвои с гол от дузпа. Домакините играха уверено и не се отпуснаха въпреки двата гола преднина. Баха направи резултата класически с гол от дузпа в 85-ата минута, а Луке оформи крайното 4:0 в 90-ата минута. След този мач Малага заема 6-то място в класирането с актив от 31 точки, докато Еспаньол е на 18-та позиция с 15 точки. В друг мач от същия кръг Сантандер постигна много трудна победа на негостоприемния "Колизеум Алфонсо Перес" в Мадрид. Те победиха домакините от Хетафе с минималното 1:0. Единственото попадение вкара сърбина Никола Жигич в 25-ата минута с което на практика донесе победата на своя тим. След тази среща Сантандер заема 9-то място в класирането с актив от 25 точки, а Хетаде е на 14-то място с 21 точки.

Малага разнищи с 4:0 гостуващия Еспаньол на собствения си "Ла Роселеда". Домакините имаха пълен превес през цялата среща и заслужено достигнаха до убедителния успех. Голеадата започна в 35-ата минута, когато Адриан отбеляза първото попадение за тима си.

След гола натискът на домакините продължи и не след дълго се стигна и до втори гол. В 57-ата минута Апоно удвои с гол от дузпа. Домакините играха уверено и не се отпуснаха въпреки двата гола преднина. Баха направи резултата класически с гол от дузпа в 85-ата минута, а Луке оформи крайното 4:0 в 90-ата минута.

След този мач Малага заема 6-то място в класирането с актив от 31 точки, докато Еспаньол е на 18-та позиция с 15 точки.

В друг мач от същия кръг Сантандер постигна много трудна победа на негостоприемния "Колизеум Алфонсо Перес" в Мадрид. Те победиха домакините от Хетафе с минималното 1:0. Единственото попадение вкара сърбина Никола Жигич в 25-ата минута с което на практика донесе победата на своя тим.

След тази среща Сантандер заема 9-то място в класирането с актив от 25 точки, а Хетаде е на 14-то място с 21 точки.