2. - Испания
  3. Пинто: Не съм герой, всички се раздадоха

Пинто: Не съм герой, всички се раздадоха

Резервният страж на Барселона Хосе Мануел Пинто остана спокоен и показа скромност, въпреки че вчера бе с основна заслуга за класирането на тима за финала на турнира за купата на Краля в Испания. В 53-ата минута при резултат 1:0 за Майорка, той спаси дузпа на домакините, което оказа решаващо значение, тъй като, след това Барса изравни и се класира за финала, където ще се изправи срещу Атлетик Билбао.

Резервният страж на Барселона Хосе Мануел Пинто остана спокоен и показа скромност, въпреки че вчера бе с основна заслуга за класирането на тима за финала на турнира за купата на Краля в Испания.

В 53-ата минута при резултат 1:0 за Майорка, той спаси дузпа на домакините, което оказа решаващо значение, тъй като, след това Барса изравни и се класира за финала, където ще се изправи срещу Атлетик Билбао.

“Аз не съм герой. Всеки един от отбора положи много усилия, за да се класираме за финала и най-важното е, че постигнахме своята цел. Вярно е, че отразих удара на Марти, но не смятам, че трябва да се отдава на това кой знае колко голямо значение” заяви бившият вратар на Селта.

Очаква се треньорът Хосеп Гуардиола да му гласува доверие и във финала на 13 май на “Местая”, след като през този сезон той играе твърде малко.
Това бе третата дузпа, която бе отсъдена срещу Барса през този сезон. Предишните 2 бяха в мачове от първенството срещу Сантандер и Атлетико Мадрид, но Валдес не успя да ги спаси
Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1