2. - Испания
  3. Унай Емери се чувства ограбен

Унай Емери се чувства ограбен

Треньорът на Валенсия Унай Емери заяви, че се чувства ограбен от главния съдия на срещата с Атлетик (Билбао), загубена с 2:3. Резултатът бе 2:2 до последната минута на двубоя, когато главният съдия Мехия Давила отсъди спорна дузпа в полза на Атлетик. Именно това решение на арбитъра коства точката на „прилепите” и вбеси техния наставник.

„Съдията даде победата в ръцете на Атлетик. Имаше единоборство в наказателното поле, но това не е дузпа. Чувствам се ограбен. Няма какво да кажа против моите момчета. Те играха добре и бяхме близо до победата, но в края загубихме нечестно”, заяви Емери, цитиран от „Марка”.