2. - Испания
  3. В ИСПАНИЯ: Реал Сосиедад и Атлетик Билбао си размениха по един гол в дербито (ВИДЕО)

И двата отбора не са печелили в последните си три мача от Ла Лига

Реал Сосиедад и Атлетик Билбао направиха 1:1 в последен мач от 29-ия кръг от испанската Ла Лига. И двата гола паднаха в последните минути. Асиер Виялибре откри резултата в 85-ата минута. Четири след това обаче Роберто Лопес изравни след грешка на Унай Симон.

Влизането на Аднан Янузай и Порту раздвижи игата на домакините от Сан Себастиян след почивката. Когато голът за Реал изглеждаше по-близо, обаче Атлетик откри резултата. Все пак домакините не се предадоха и изравниха в края.

Атлетико пък завърши мача с две принудителни смени, след като Йерай и Юри напуснаха контузени.

Сосиедад вече три мача няма победа в Ла Лига и е на пето място с 46 точки. Билбао е в серия от три равенства и е десети с 36 т.

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1