2. - Испания
  3. Валядолид и Еспаньол извъртяха 1:1

Валядолид и Еспаньол извъртяха 1:1

Валядолид и Еспаньол завършиха 1:1 в среща от 20-ия кръг на испанската Лига "BBVA", която се игра на стадион "Хосе Зорила". Домакините могат да съжаляват повече за изпуснатата победа, тъй като бяха господари на терена през целия мач. Гойтом изведе Валядолид напред в резултата в 42-ата минута, след като засече центриране на Сесма с глава. През втората част мачът бе равностоен, като гостите се добраха много късно до изравнителния гол. В 79-ата минута Санчес засече с глава центриране на Луис Гарсия от корнер и реши крайния развой на срещата. След този мач Валядолид заема 12-то място в класирането с актив от 24 точки, докато Еспаньол е на 19-та позиция с 16 точки.

Валядолид и Еспаньол завършиха 1:1 в среща от 20-ия кръг на испанската Лига "BBVA", която се игра на стадион "Хосе Зорила". Домакините могат да съжаляват повече за изпуснатата победа, тъй като бяха господари на терена през целия мач.

Гойтом изведе Валядолид напред в резултата в 42-ата минута, след като засече центриране на Сесма с глава. През втората част мачът бе равностоен, като гостите се добраха много късно до изравнителния гол. В 79-ата минута Санчес засече с глава центриране на Луис Гарсия от корнер и реши крайния развой на срещата.

След този мач Валядолид заема 12-то място в класирането с актив от 24 точки, докато Еспаньол е на 19-та позиция с 16 точки.