2. - Испания
  3. Виляреал прекъсна черната си серия и победи с 2:0 Майорка

Виляреал прекъсна черната си серия и победи с 2:0 Майорка

Вилярел най-после прекъсна черната си серия от 5 поредни двубоя без успех и се наложи над Майорка с 2:0. Това стана в среща от 19-ия кръг на испанската Лига BBVA, която се игра на стадион „Ел Мадригал”. Домакините спечелиха напълно заслужено, тъй като имаха тотално превъзходство на терена през целия мач. Първото попадение бе дело на Капдевия в 29-ата минута. След гола натискът на домакините продължи и логично се стигна до 2-ро попадение. В 33-ата минута италианският национал Джузепе Роси оформи крайното 2:0 след гол от дузпа. След този мач Виляреал заема 4-то място в класирането с актив от 33 точки, докато Майорка е на 19-то с 14 точки.

Вилярел най-после прекъсна черната си серия от 5 поредни двубоя без успех и се наложи над Майорка с 2:0. Това стана в среща от 19-ия кръг на испанската Лига BBVA, която се игра на стадион „Ел Мадригал”.

Домакините спечелиха напълно заслужено, тъй като имаха тотално превъзходство на терена през целия мач. Първото попадение бе дело на Капдевия в 29-ата минута. След гола натискът на домакините продължи и логично се стигна до 2-ро попадение. В 33-ата минута италианският национал Джузепе Роси оформи крайното 2:0 след гол от дузпа.

След този мач Виляреал заема 4-то място в класирането с актив от 33 точки, докато Майорка е на 19-то с 14 точки.