2. - Лига Европа
  3. Локо (Москва) остана първи в Група Н след равенство с Бешикташ (ВИДЕО)

Локо (Москва) остана първи в Група Н след равенство с Бешикташ (ВИДЕО)

Двубоят на стадион „Ататюрк” завърши 1:1

Бешикташ и Локомотив (Москва) завърши при равенство в двубой от Група Н от турнира Лига Европа. Срещата, която се проведе на стадион „Ататюрк” в турския мегаполис Истанбул, завърши при резултат 1:1.

Така, отборът от руската столица запази първото си място в групата и вече има 8 точки. Бешикташ  е втори с 6.

И двете попадения бяха вкарани през второто полувреме. Тогава се случи и всичко по-интересно в двубоя.  Домакините откриха в 58-ата минута. Гьокхан Тьоре напредна отляво центрира. Вратарят Гилерме не успя да избие добре и прати право към Рикардо Куарешма, който овладя на гърди и отправи плътен удар по земя.

Равенството бе възстановено в 76-ата минута. Влезлият като резерва  Алексей Миранчук бе изведен по чуден начин, навлезе в наказателното поле и видя Умар Ниас, който не остави шансове на Толга Зенгин.  Това бе трети гол за Ниас от началото на груповата фаза в Лига Европа.

В заключителните минути се откриха отлични възможности и за двата отбора да измъкнат трите точки, но стабилните намеси на вратарите запазиха крайното 1:1.

ОБЗОР: Аякс разпиля Бешикташ с 4:0 (ВИДЕО)