2. - Лига Европа
  3. ПСВ с грешна стъпка преди Лудогорец

ПСВ с грешна стъпка преди Лудогорец

Грандът от Айндховен бе успя да бие вкъщи Хееренвеен

Съперникът на Лудогорец в Лига Европа ПСВ Айндховен завърши 1:1 срещу гостуващия Хееренвеен в мач от 14-ия кръг на холандския шампионат.

Възпитаниците на Филип Коку продължиха серията си на пет поредни мача без успех в Ередивизие, въпреки че играха с човек повече след 15-ата минута.

Капитанът на гостите Джоуи ван ден Берг беше изгонен след четвърт час игра с директен червен картон след грубо нарушение срещу Адам Махер.

Домакините натиснаха, но Ола Тойвонен и Юрген Локадия направиха пропуски.

Така в 80-ата минута след контраатака Яник Вилдсхут изведе Хееренвеен напред в резултата.

В добавеното време резервата Флориан Йозефзоон все пак спаси домакините от загуба, след като изравни след пас на Тойвонен.

"Много сме разочаровани, защото доминирахме през целия мач. Играхме 75 минути с човек повече, създадохме достатъчно положения, но не успяхме да победим. В края дори трябваше да бъдем доволни, че избегнахме поражението", коментира Коку.
ПСВ е осми в класирането с 20 точки, на 5 точки зад лидера Аякс, който разгроми Хераклес с 3:0 като домакин.

Възпитаниците на Коку гостуват на Лудогорец в четвъртък.

Състав на ПСВ: Зьот, Ариас, Брума, Рекик, Тамата (84-Хендрикс), Схаарс, Махер (82-Йозефзоон), Тойвонен, Нарсинг (60-Бакали), Локадия, Депай

Лудогорец шпионира Славия (Прага)

"Орлите" пратиха свой да гледа мач от чешкото първенство

С efbet и Лудогорец тръпката се мести в Пилзен, Брюксел, Рим и Лион!

Право на участие в томболата има всеки на и над 18-годишна възраст

Лудогорец пуска утре билетите за Лига Европа

Вижте какво съобщиха от Разград

Лудогорец започва със Славия (Прага) в Лига Европа

Вижте пълната програма

ОБЗОР: Десподов вкара в Дъблин, ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

Аякс, Бешикташ и Андерлехт също ще играят в турнира, Жоро Костадинов отпадна с дузпи

От Лудогорец: Искаме силни отбори, за да се докажем