2. Волейбол
  3. Нешич продължава без загуба в Италия

Нешич продължава без загуба в Италия

Воденият от българския специалист Драган Нешич женски отбор на Монте Скиаво Банка Марке (Йези) продължава да държи първото място и след четвъртия кръг от италианското първенство без загубен мач.

Подопечните на Нешич победиха като гости Дзоппас Индъстрис (Конелиано) с 3:1 (20:25, 25:19, 27:25, 25:20) и вече имат 11 точки.

Единственият друг тим без загуба, но с две точки по-малко, е Фоппапедретти (Бергамо), който в четвъртия кръг победи у дома Деспар (Перуджа) с 3:0 (25:19, 25:20, 27:25). В този мач Антонина Зетова отбеляза 11 точки от атака при 33% успеваемост за гостенките, докато влязлата във втория и третия гейм като резерва Елица Василева записа 2 точки, също само в нападение при 29% успеваемост.

Деспар заема деветото място в таблицата с едва 3 точки.