3. Пирин (Гoце Делчев) вкара шест на Места (Хаджидимово)

Пирин (Гoце Делчев) вкара шест на Места (Хаджидимово)

Пирин (Гоце Делчев) приключи по най-добрия начин лятната си подготовка, след като неврокопчани победиха с 6:3 като гости Места (Хаджидимово), предаде кореспондент на Novsport.com. Катунчев откри за гостите в 14-ата минута, а само шест по-късно Парасков изравни от дузпа - 1:1.

Домакините успяха да стигнат до обрат в мача, чрез Мавродиев, който бе точен в 24-ата минута. Завърналият се от неуспешни проби в Пирин (Гд) Георги Калайджиев изравни за 2:2 в 27-ата минута, а Коджабашев от Места (Хаджидимово) преди почивката си отбеляза ефектен автогол и позволи на гостите от Гоце Делчев да се оттеглят на почивката с гол преднина - 2:3.

През втората част в рамките на 10 минути възпитаниците на Йордан Боздански вкараха още три попадения. Първо в 71-ата минута Тафров вкара четвърти гол за своя тим, а минута по-късно Тошев направи резултата 2:5. В 76-ата минута отново Тафров бе точен за Пирин, но само две минути по-късно Безев реализира третото попадение за Места и оформи крайното -3:6 в полза на Пирин (Гд).

Това бе последната контрола за втородивизионния Пирин (Гд), който другата събота гостува в първия си шампионатен мач на Академик в София.