3. Септември (Симитли) измъкна точка при гостуването на Спортист

Септември (Симитли) измъкна точка при гостуването на Спортист

Двата тима завършиха наравно 0:0

Екзекуторът на ЦСКА Септември (Симитли) завърши наравно 0:0 при гостуването на Спортист (Своге) в среща от 17-ия кръг на Западната „Б” група, предаде кореспондент на Novsport.com.

Въпреки умората от мача в четвъртък срещу „червените” за Купата,  момчетата на Стефан Гошев бяха тактически добре построeни в защита и не допуснаха попадение. След мача изпълнителният директор на тима от Симитли Методи Стойнев поздрави футболистите за мъжетсвото, което са показали на терена.

„ Получи се един равностоен мач. Точката е изключително важна за нас, като се има предвид, че играхме срещу претендента за влизане в „А” група,а само преди няколко дни имахме тежък мач с ЦСКА. Затова поздравявам футболистите за мъжеството и борбата на терена. За пореден път нашите футболисти доказаха, че имат желание да играят футбол. Доволен съм от точката предвид натрупаната умора в отбора и силния съперник”, коментира Методи Стойнев.

Стефан Гошев пък бе заложил на почти същия състав, който победи с 2:1 ЦСКА на четвъртфинала за Купата на България. Единствено Димитър Коемджиев в този мач изтърпяваше наказание.

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига