3. Септември (Симитли) записа първа победа в професионалната група

Септември (Симитли) записа първа победа в професионалната група

Играчите на Септември се отпушиха с 5:1 срещу другия новак Бдин (Видин)

Септември (Симитли) постигна първа победа през този сезон в  Западната "Б" група. Възпитаниците на треньора Красимир Трайков победиха с 5:1 другия новак в групата Бдин (Видин) в отложен мач от втория кръг на първенството.Срещата се игра на стадион "Бончук" в Дупница.

Символичните домакини се оттеглиха на почивката с аванс от два гола, като техни автори станаха Цветан Николов в 4-ата и Цанко Томов в 41-ата минута.

През втората част на мача паднаха още четири попадения, а три от тях отново бяха във вратата на гостите от Видин. Класическото 3:0 в 48-ата минута на мача направи Николай Димитров, който играе като преостъпен от Пирин.

Три минути по-късно Атанас Лясков се разписа за 4:0. Почетното попадение за отбора на Бдин (Видин) реализира) Тодоров в 59-ата минута, а крайното 5:1 оформи Мартин Петрунов, който е син на наскоро освободилият поста помощник-треньор в Септември (Симитли) Николай Петрунов.
Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч