3. ЦСКА (Москва) отново безпощаден срещу Партизан (Белград)

ЦСКА (Москва) отново безпощаден срещу Партизан (Белград)

Шампионът в Евролигата ЦСКА (Москва) се разправи по безпощаден начин с Партизан (Белград) и във втория мач от ¼-финалните плейофи – 77:50.

По този начин „армейците” поведоха с 2:0 победи и са само на още един успех от поредното си участие във „Файннъл Фоур”. Днес ЦСКА започна да мачка противника си от самото начало и набързо уби интригата в мача. Рамунас Шишкаускас и Терънс Морис правеха каквото си искат на игрището и домакините се оттеглиха на почивка с преднина от 21 точчки (43:22). Много добре от скамейката се включи и Ерзам Лорбек, който бе най-резултатен с 21 точки.

Преднината на ЦСКА стигна 27 точки след третата част (61:34), което даде възможност на Еторе Месина да пусне в игра всички в „червено”. Логично московчани престанаха да играят на високи обороти и се смилиха над Партизан в края на мача.