3. Клинсман и САЩ обърнаха Германия в контрола (ВИДЕО)

Клинсман и САЩ обърнаха Германия в контрола (ВИДЕО)

Резервата Боби Ууд донесе успеха за американците

САЩ записа нова победа в контролите. След като победи Мексико с 2:0 и Холандия с 4:3, отборът на Юрген Клинсман изненадващо победи и Германия пред над 40 000 фенове в Кьолн.

Американците стигнаха до успех с 2:1, след като още в 12-ата минута Марио Гьотце даде аванс на Бундестима. След страхотна солова акция по дясното крило, Патрик Херман намери Гьотце в наказателното поле, който откри резултата.

Малко преди почивката Микел Дискерут изравни. Брадли прати топката в наказателното поле, Дискерут овладя на гърди, след което заби кълбото по диагонала.

През втората част головите положения пред двете врати почти липсваха. Три минути преди края резервата Боби Ууд донесе успеха на САЩ с много хубав удар извън наказателното поле.

Германците можеха да стигнат до равенството, но в четвъртата минута от добавеното време удар с глава на Сами Кедира се отби от напречната греда.

В следващия си мач Германия гостува на Гибралтар в европейска квалификация, докато САЩ продължава с контролите и ще играе с Гватемала.
Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)