3. Солскяер тропна по масата: Не сме претендент за титлата!

Солскяер тропна по масата: Не сме претендент за титлата!

Норвежецът смята, че отборът му няма как да се бори за трофея

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер коментира драматичното равенство 3:3 срещу Евертън на "Олд Трафорд" в среща от 23-ия кръг на Премиър лийг. Според норвежеца "червените дяволи" са показали добра игра, но са допуснали голове след всеки удар на съперника в очертанията на вратата, което го е огорчило.

"Реагирахме добре на двата гола на съперника и отново поведохме. В дадените незнайно защо четири добавени минути ние трябваше просто да бавим топката около флагчето за ъглов удар и да чакаме края на мача. Не искам да обвинявам никого за допуснатите голове. Всички знаят, че са могли да изиграят по-добре някоя ситуация. Трябваше да вкараме четвърти гол. Хамес и Ришарлисон ни създадоха проблеми през първото полувреме. Това, че водехме с 2:0 беше малко несправедливо, макар и попаденията ни да бяха класни. Резултат 3:3 се получава между отбори с добри нападения. Сигурен съм, че мачът се е харесал на много хора повече, отколкото на феновете ни. Резултатите влияят на настроението. Ние загубихме две точки и сме разстроени. Не трябва да ни поставят сред претендентите за титлата. Станахме по-добри като отбор, но ще видим докъде ще стигнем накрая. Хубаво е, че израстваме, но продължаваме да допускаме леки голове", каза още Солскяер.