2. - Испания
  3. Севиля разнищи Депортиво на "Риасор" и продължава напред в турнира за Купата на Краля

Тимът на Севиля буквално разнищи Депортиво (Ла Коруня) на стадион "Риасор" в Ла Коруня с 3:0. Гостите буквално смачкаха съперника си и бяха абсолютни господари на терена през целия мач. Това стана в 1/16 финална среща за Купата на Краля. Хесус Навас откри резултата още в 1-ата минута, а след този гол атаките към вратата на Депортиво продължиха една след друга. Луис Фабиано удвои в 23-ата минута и отново той оформи класическото 3;0 в 40-ата минута. В 68-ата минута домакините останаха с човек по-малко, след като Омар Браво бе изгонен. В 82-ата минута и севилци останаха с 10 човека след червен картон на вратаря на тима Палоп. Севиля продължава напред в 1/8 финалите на турнира след победа с общ резултат от двете срещи с 5:1.

Тимът на Севиля буквално разнищи Депортиво (Ла Коруня) на стадион "Риасор" в Ла Коруня с 3:0. Гостите буквално смачкаха съперника си и бяха абсолютни господари на терена през целия мач. Това стана в 1/16 финална среща за Купата на Краля.

Хесус Навас откри резултата още в 1-ата минута, а след този гол атаките към вратата на Депортиво продължиха една след друга. Луис Фабиано удвои в 23-ата минута и отново той оформи класическото 3;0 в 40-ата минута.

В 68-ата минута домакините останаха с човек по-малко, след като Омар Браво бе изгонен. В 82-ата минута и севилци останаха с 10 човека след червен картон на вратаря на тима Палоп.

Севиля продължава напред в 1/8 финалите на турнира след победа с общ резултат от двете срещи с 5:1.