2. - Национален отбор
  3. Девойките победиха Ирландия, но отпаднаха от квалификациите за европейското по футбол

Националният девически отбор (до 19 г.) на България победи Северна Ирландия с 1:0 в последния си мач от квалификационния турнир за европеско първенство. В Добрич момичета на старши треньора Валентин Чакъров взеха три точки, но те се оказаха недостатъчни, за да продължат във втория етап на квалификациите тази есен. Гола на победата вкара Гергана Цанкова в 45-а минута с шут от около 20 метра

Националният девически отбор (до 19 г.) на България победи Северна Ирландия с 1:0 в последния си мач от квалификационния турнир за европейско първенство. В Добрич момичета на старши треньора Валентин Чакъров взеха три точки, но те се оказаха недостатъчни, за да продължат във втория етап на квалификациите тази есен. Гола на победата вкара Гергана Цанкова в 45-а минута с шут от около 20 метра.

България: Роксана Шанънска (НСА), Велизара Владимирова (Болярки), Кремена Проданова (Суперспорт), Велина Кошлева (Екомет), Надежда Димова (Вихрен), Гергана Цанкова (Болярки), Лидия Начева (Суперспорт), Петя Петкова (Берое), Нели Атанасова (Суперспорт), Вероника Гоцева (Спортика), Десислава Грахлова (Суперспорт).

През второто полувреме в играха влязоха: Петя Пенкова (ГХ Варна), Йоана Папазова (Екомет), Моника Кирвикова (Болярки).